Informacje o firmie

 NASZA OFERTA

Nasz sklep internetowy ma w ofercie profesjonalnie przygotowane podkłady muzyczne do piosenek dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym a także starszej młodzieży szkolnej.

DLA KOGO?

Adresujemy tę stronę do nauczycieli, instruktorów ośrodków szkolno - wychowawczych, oraz pedagogów prowadzących zajęcia muzyczne z dziećmi i młodzieżą szkolną.

Jeśli prowadzisz zajęcia muzyczne, przygotowujesz ważne przedstawienie lub występ, to wiesz jak wiele zależy od warstwy muzycznej jaką stanowi podkład muzyczny. Akademie, scenariusze na różne okazje, a także konkursy wokalne wymagają odpowiedniego akompaniamentu. W tym właśnie się specjalizujemy i na tym doskonale się znamy. Jeśli szukasz podkładu muzycznego z linią melodyczną, lub bez linii melodycznej w dodatku z możliwością wyboru tonacji, to świetnie trafiłeś! Nasze piosenki dla dzieci i młodzieży, a właściwie podkłady muzyczne posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy : pełna elastyczność i pełna dowolność.

JAKOŚĆ

Stawiamy na jakość naszych produkcji muzycznych.
Nasz finalny produkt w postaci plików jakimi są podkłady muzyczne mp3 wyróżnia się profesjonalnym brzmieniem i jest na poziomie, który w pełni satysfakcjonuje naszych stałych odbiorców. Dowodem tego jest kilkunastoletnia już współpraca z licznymi placówkami jakimi są przedszkola, szkoły, gminne ośrodki kultury i indywidualni Klienci. Nasz sklep internetowy z podkładami muzycznymi dzięki Wam wciąż poszerza swoją ofertę. Nowe aranże mp3 do piosenek dla dzieci i młodzieży, a także przeboje muzyki popularnej, biesiadnej, oraz o innej stylistyce jak piosenki patriotyczne, kolędy, pastorałki, podkłady na dzień matki, dzień babci, na zakończenie i rozpoczęcie roku szkolnego i wiele innych - umieszczamy stale w dziale NOWOŚCI.

ZAPRASZAMY!


Płatności

U nas możesz w szybki i bezpieczny sposób zapłacić przez Internet korzystając z płatności online.

Karty

Bądź przebojowy

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach naszego serwisu? Dzięki nam śpiewaj najpopularniejsze przeboje! Zapisz się!

Wasze przeboje

Napisz, których utworów brakuje na naszej stronie.

  • Captcha